HyperLink


KATILIM KOŞULLARI:

1.   Bu etkinlikle ilgili koşullar, BAZAART organizasyonu tarafından belirlenir.

2.  Bazaart sanat etkinliği sadece Güzel Sanatlar Fakultesi öğrencileri, Güzel Sanatlar Fakültelerinden  yeni  mezunların (en fazla 2 yıllık mezunların), yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin katılımına açıktır.

3.  Verilecek ödüle ve sergilenecek eserlere Seçici Kurul karar verir. Bu sene Jüri Özel Ödülü 1. 4000 TL - 2. 3000 TL - 3. 2000 TL, Jüri Özel Heykel Ödülü 2 kişi 2.000’er TL, Jüri Özel Fotoğraf Ödülü 2.000 TL, Polisan; Kadına Şiddet Konulu Özel Ödülü 5.000 TL, Levent Sağol Anısına Özel Ödül 2 kişi 2.500’er TL ödül verilecektir.

4.   Etkinliğe en çok 2 eser ile katılınabilinir.

5.   Çalışmalar imzalanmış olmalı ve sergilenmeye hazır durumda teslim edilmelidir.

6.  Sergilenen eserler satışa sunulacak olup, olası satışların %20’si tüm vergi ve harçları ile birlikte, Yeniköy  Rotary Kulübüne verilecektir.

7.  Eser sahibinin etkinlik için önerdiği eserler için  belirleyeceği maksimum fiyat  3.500,00-TL resim için 4.000.00-TL heykel için olacaktır.

8.   Sanatçıya ödeme, satılan eserin satış tarihini izleyen 45. günden sonra yapılacaktır.

9.   Eserleri sergilenen katılımcılara “katılım belgesi” verilecektir.

10.  Başvurular 14 Ocak - 28 Şubat 2019 tarihleri arasında http://basvuru.bazaart.org  linkinden veya aşağıdaki 'online başvuru' butonuna tıklamanız suretiyle online olarak yapılacaktır. Başvuru sırasıyla tüm alanlar doldurulduktan ve başvuru formu ve sözleşme eksiksiz doldurulup resmi çekilerek ve/veya scan yapılarak jpeg veya pdf formatında yükleme yaptıktan sonra, "Kaydınız başarı ile alınmıştır. Ön seçim sonrasında size geri dönüş yapılacaktır." mesajını görüldüğünde tamamlanmış sayılacaktır. Ön seçim yapıldıktan sonra eser sahiplerine 'eseriniz bu sene için seçilememiştir veya iki eseriniz veya tek eseriniz ile başvurunuz kabul edilmiştir' şeklinde bir bilgilendirme maili yapılacaktır. Eseri sergilenecek olan eser sahipleri 25 mart 2019 tarihinde en geç saat 18.00 kadar eserleri ile birlikte başvuru formu ve sözleşmeyi ıslak imzalı olarak teslim edeceklerdir. Formları eksik olan eserler sergilenmeyeceklerdir.

 11. Başvurunuzun sorunsuz tamamlanabilmesi için lütfen tarayıcı olarak Chrome veya Firefox kullanın.    Başvuru formu, sözleşme ve eser görsellerini jpeg veya pdf formatında yükleyiniz. Yükleyeceğiniz dosya boyutu 1 mb'tı geçmemelidir.

 

  LÜTFEN ÖNCE AŞAĞIDAKİ BAŞVURU FORMU VE SÖZLEŞMEYİ İNDİRİP DOLDURUNUZ VE İMZALAYINIZ, SONRASINDA ONLINE BAŞVURU BUTONUNDAN BU FORM VE SÖZLEŞMEYİ DE EKLEYEREK BAŞVURUNUZU TAMAMLAYINIZ.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız

Bazaart Sergi Sözleşmesi İçin Tıklayınız

 

TEKNİK KOŞULLARI:

Teknik ve konu serbesttir.

 

ESERLERİN TESLİM VE İADESİNE İLİŞKİN;

Eserler 25 Mart 2019 Pazartesi günü saat 09:00-18:00 arasında The St. Regis Hotel'de Yeniköy Rotary Kulübü Sanat Komitesi yetkililerine teslim edilecektir. Aksi takdirde sergiye kabulü mümkün olmayacaktır. Satılmayan eserler 28 Mart 2019 Perşembe günü iade edilecektir.

Geri alınmayan eserlerin kaybından veya uğrayabilecekleri hasardan Yeniköy Rotary Kulübü ve The St. Regis Hotel sorumlu olmayacaktır.

 


bazaart
bazaart bazaart

© 2015 | TÜM HAKLARI SAKLIDIRHyperLink HyperLink HyperLink
Konseptika